Школска 2016/2017. година

Техничко и информатичко образовање

област: примена електромагнета

(предметни наставник: Јелена Вејновић)

Општинско такмичење

Теодора Ћосић (8/2) прво место, Александра Јоксимовић (8/2) друго место.

Окружно такмичење

Александра Јоксимовић (8/2) друго место, Теодора Ћосић (8/2) треће место. Обе ученице су оствариле пласман на Републичко такмичење које је одржано у Београду.

Географија

(предметни наставник: Владимир Стојковић)

Општинско такмичење

Александра Јелић (7/1) прво место, Вељко Пантелејић (7/1) друго место.

Окружно такмичење

Александра Јелић (7/1) прво место и пласман на Републичко такмичење које је одржано у Шапцу.

Хемија

(предметни наставник: Иван Матејић)

Општинско такмичење

Александра Јелић (7/1) треће место, Вељко Пантелејић (7/1) треће место.

Окружно такмичење

Александра Јелић (7/1) друго место, Вељко Пантелејић (7/1) треће место.

Без пласмана даље.

Историја

(предметни наставник: Сава Самарџић)

Општинско такмичење

Милица Пантић (5/1) друго место, Лука Рацковић (6/1) треће место, Александра Јелић (7/1) треће место, Марија Марковић (7/1) треће место.

Наведени ученици су се пласирали на Окружно такмичење.

Српски језик- Књижевна олимпијада

(предметни наставници: Анђелка Васиљевић и Слађана Р. Јелић)

Општинско такмичење

Александра Јелић (7/1) прво место, Марко Батинић (8/1) треће место,

Марко Никодијевић (7/2) треће место.

Окружно такмичење

Александра Јелић (7/1) треће место. Без пласмана даље.

Математика

Општинско такмичење

Анђела Анђелковић (3/4) треће место (учитељица: Бојана Маринковић)

Димитрије Ранковић (3/2) треће место (учитељица: Слађана Ж. Јелић)

Мислиша

Похвала: Михајло Ранковић (2/1) (учитељица: Весна Ђорђевић)

Кенгур без граница 2017.

  1. награда: Алексеј Богдановић; похвале: Невена Станојевић, Матеа Ћосић и Огњен Поповић (сви су ученици првог разреда; учитељица Виолета Кељаћ)

Енглески језик- Хиппо такмичење

(предметни наставници: Нена Најденов Божилов и Јелена Матејић)

Пласман у полуфинале: Лука Громовић (4/1), Милош Матејић (4/3)

Музичка култура- Фестивал Музика је пут до срца“

Такмичење ученика од I до VI разреда

(предметни наставници: Иван Цветковић и Сузана Јанчић)

Катарина Анђелковић (5/1)- 1. место; Теодора Мајсторовић (4/1)- 3. место

Такмичење ученика VII и VIII разреда

Матија Витић (8/2)- 2. место

 

Advertisements