Успешне рукометашице на општинском такмичењу

szšsУ организацији Центра за развој спорта и аматеризма у спорту општине Смедеревска Паланка у четвртак, 2. априла, организовано је општинско такмичења у рукомету за ученике основних школа. Наша секција одиграла је само једну утакмицу и то веома успешно. У утакмици је поражена екипа ОШ „Олга Милошевић“, једина школа која се појавила у женском делу такмичења, резултатом 10:0 (9:0). Будући да се већ у првом минуту видело да ће ово бити неравноправна борба, утакмица је била скраћена на 2х10 минута. Након првог полувремена и вођства од 9:0, у другом полувремену играле су девојчице које ретко или готово никада нису имале прилике да играју неку званичну утакмицу. Нашој екипи ова утакмица не треба да буде показатељ, осим што је остварена победа, јер се играчице поштено нису ни ознојиле на терену.
Настављамо даље. Следи Окружно такмичење у другој половини априла у Смедереву.